Täna on 12.08.2022. Kell on 20:08. Hetkel 21 kasutajat online.

Armastuse valu

Autor: anonüümne

Pilt on illustreeriv Armastuse pärast kannatamas.

Armastus ei ole asi, vaid tugev tunne meie sees. Seda tunnevad vaid need kes on armastanud kedagi või armastavad kedagi.
Sageli paneb armastus need inimesed kas kannatama või proovile, et näha kas need inimesed ikka armastavad teineteist nii palju kui väidavad seda.

Maailmas pole peale ühe valu miski nii hull kui seda on armuvalu. See on kõikidest valudest kõige valusam, kuna kui armastad kedagi ja sa ei saa seda talle öelda ega tohi seda öelda. Miks peab see kõik nii raske olema?
Tahaks talle öelda, et armastan sind kogu südamest, tahan olla koos sinuga igavesti, et sind armastada, hoida hellalt, kallistada pehmelt, anda kogu oma armastus ja hoolitsus vaid sinule. Sest sina olen minu elus nr.1 alatiseks.
Tihti peale ei taipa need inimesed, et need kes on olnud nende kõrval alati kui me neid vajame, armastavad meid kõige rohkem. Nad on inimesed kes on alati meie kõrval kui me kannatame kellegi pärast, nad hoolitsevad hellalt meie eest ja mis palju olulisem - nad toovad oma armastuse sageli ohvriks, et need saaksid olla õnnelikud selle kõrval, keda nad väidavad armastavat. Nad ohverdavad oma armastuse nende pärast keda nemad armastavad, et need saaksid olla õnnelikud. Kuid mis neil muud üle jääb kui kannatada ja armastada vaikides seda inimest, kes peab teda vaid sõbraks või tuttavaks. Nad kuulavad alati ära oma armastatud inimese kellel on mure või on õnnetu selle inimese pärast keda hoopis nad armastavad. Ta võtab oma õlule selle valu ja kannatuse ning püüab leevendada teise kannatusi, kuigi samas ise kannatades selle pärast, et tema armastatu on õnnetu mingi mühaka pärast.

Need inimesed ei näita oma tundeid eriti palju, kuigi vahel kui nad on murdumas ei suuda miski nende pisaraid tagasi hoida. Sageli küsitakse, et miks sina nutad, et ega sina pole see kes kannatab vaid mina ju.
Miks on elu nii karm nende vastu. Kas neil polegi siis õigus õnnele ja armastusele. Nemad on inimesed kes vääriksid seda kõige enam. Kuna need inimesed on oma elus toonud kõige suurema ohvri. Nimelt nad loobuvad pahatihti oma armastusest selle inimese vastu kes neid ei armasta või on kunagi armastanud. Meie elus kõige raskem ja valusam on loobuda oma armastatust selle nimel, et ta oleks õnnelik sellega kelle ta on valinud.

Armastus ei ole kirjutatud seinale ja seda ei saa pühkida ega kustutada: ei lapi, ei kustutuskummi ega millegi muuga.
Armastus on meie südames. See ei ole sinna kirjutatud vaid söövitatud igaveseks ajaks. Et see inimene on armastanud või armastab kedagi.
Seda armastust mis on südames saab kustutada ainult aeg kuna aeg on see mis ei oota meid, vaid see läheb edasi ainult.
Kõige hullem mis võib olla on see kui selle armastuse tapab see inimene keda armastad üle kõige.
Kõige hullem on see kui armastus ei leia vastuarmastust ja see inimene peab piinlema ja kannatama selle nimel, et kas hoida seda armastust või tappa see armastus oma sees kellegi teise abil. See on kõige valusam tegu ja kõige alatum viis kustutada armastust. Kuna iial ei või teada, mis võib selle tagajärjel sündida.

Mõnikord ei mõista inimesed, et see kes on nende juures tihti olnud on see, kes teda armastab alati. Kuigi me teeme neile haiget ka isegi tahtmatult, kui me seda isegi ei mõtle. Teeme ikka neile haiget isegi selliste süütute sõnadega, mis meile võivad tunduda naljana mõeldes.
Aga sellised sõnad teevad just kõige valusamini haiget. Inimesed peaksid sageli mõtlema enne kui midagi sellist ütlevad. Kuna nemad ei pruugi sellest arugi saada, et ta teeb kellelegi väga haiget. Mõnikord peidavad need inimesed oma valutunde naeratuse taha mis on teesklus vaid, et neil on hea olla. Või siis mõnikord jäävad mõttesse ja muutuvad hajameelseks ega räägi eriti midagi. Kuid sisimas nad kannatavad väga aga nad ei saa seda välja näidata, et nad kannatavad kellegi või millegi pärast.

Aga need inimesed saavad olla õnnelikud kas südames või siis öösel unes mil nad saavad olla koos oma armastatud inimesega. Vähemalt Jumal on andnud neile selle võimalusegi - olla õnnelikud. Kuna südames ja unenägudes saab ta tunda seda veidikestki õnne oma armastatuga. Kuigi jah, päriselt ärkvel olles ja füüsiliselt ta ei tohi teda puudutada ja hoida nii nagu ta seda tahaks teha. Vaid ta peab vaikides armastama ilma, et ta võiks kisendada kogu ilmale, et ta armastab teda väga, väga!!!!

Igal inimesel kellel on tunded on võimeline kedagi armastama. See jutt on kirjutatud minu sisemise mina põhjal kes kannatab väga.

Aga oma elus ma olen üht mõistnud, et on olemas ka selliseid inimesi kes lihtsalt otsivad seiklust ja katsetavad igasuguseid asju ja tegusid.
Miks on sellised inimesed ilma loodud, kes teevad nii teistele haiget. Kuna varem või hiljem mõistavad nad, et ei tahagi seda mida nad väitsid tahtvat.
Kuid kui see juhtub on ju juba hilja kahju on tehtud ja seda korvata on võimatu pärast.

Sageli ütlevad need inimesed: anna andeks aga ma ei tahtnud seda nii, vaid ma tahtsin lihtsalt proovida seda kõike. Aga ära viha pea, küll sa saad õnnelikuks kellegi teisega, aga mina see ei ole. Miks on sellised võltsid inimesed olemas küll. Kellelt pead norima, paluma või küsima kas sa mind armastad. Kui see inimene armastaks teid, siis ei peaks inimesed küsima kas sa mind armastad. Ja mis vastus see on - no ikka sa ju tead!!!!
Öelge keegi mis vastus see on üldse. See ei ole vastus vaid mingi jama mida kirjutatakse või aetakse suust välja. See, kes tõeliselt armastab, ei kao kuhugi ära ilma midagi ütlemata. Kui ta läheb siis ta ikka ütleb kuhu läheb ja kuna umbes tagasi tuleb. Aga see kes läheb ilma sõnagi lausumata ja kes teab kuhu. No andke andeks mis armastaja see on!!!! See inimene ei vääri sellise sõna kasutamise õigust nagu (ma hoolin sinust, oled kallis jne). Mis hoolimisest ja armastamisest siin jutt üldse käib. Seda nimetatakse egoistlikuks. Nendele sõnadele on õigus sellel inimesel kes tõesti armastab ja on valmis jagama oma elu iga hetke koos oma armastatuga.

Mul on endal lihtsad soovid mida tahaksin oma armastatult ja mida ma tahaksin talle ise anda.
Ma tahan armastada ja armastatud olla oma armsama poolt, tahan teda hoida, kallistada, suudelda, hellitada, et tahan olla temaga koos nii heas kui halvas kuni oma elupäevade lõpuni.
Aga eelkõige tahan öelda talle, et ma armastan sind väga ja, et sa oled kõige kallim minu elus ja minu jaoks üldse, ning et sa oled minu jaoks vaid see ainus ja esikohal, oled nr.1 minu jaoks.
Ma armastan oma armastatut isegi siis kui ta näeb minus nüüd vaid sõpra. Ma ei saa teda panna ennast armastama kui ta seda ei taha. Ma ei sunni teda selleks kuna see oleks kõige hullem tegu.


Loo kommentaarid:
Andres
Olen vahel m6elnud,et huvitav mitu protsenti mehi kes end kas siis gaydeks v6i,siis biseksuaalseteks peavad ka tegelikult on armunud.v6i tegelikult ka armässavad.mina ei oska küll arvata.igatses mu süda on teise mehe armastusele avatud.kui tunned ka sina olen ma olemas.

Lisatud: 19.06.2017 23:09 194.150.65.213
Kommenteeri:


Nimi:Turvakood - Sisesta kood pildilt: