Täna on 12.08.2022. Kell on 21:54. Hetkel 21 kasutajat online.

Türgis saunas

Autor: Jack

Pilt on illustreeriv Olin vanematega reisil Türgis. Olin siis 16 aastat vana, aasta oli 2008. Saabusime detsembris Istanbuli. Huvitav on see, et kõik arvavad, et Türgi on ikka üks väga soe koht, aga tegelikkuses ei olnud seal nii soe midagi, nii oma 15 kraadi sooja oli siis kui mina seal olin. Võib-olla valisime lihtsalt kehva aja. Puhkuse veetsime viie-tärni hotellis.

Pidime seal olema nädal aega. Päevad möödusid kuni kätte jõudis viimane õhtu. Kuna kõik asjad olid tehtud mille jaoks me sinna läksime, otsustas ema, et võiks siis viimasel päeval käia ära ka ehtsas Türgi saunas. Isale see idee ei meeldinud ja ta otsustas hotelli jääda. Läksime emaga kahekesi.
Kuna ema on mul väga seiklushimuline, ei läinud me mingisse tuntud kohta, vaid valisime ühe ääreala sauna. Jõudsime kohale ja ostsime piletid kenalt naismüüjannalt, kes nägi välja üsna noor ja pilgutas mulle ka silma. Punastasin ja naeratasin vastu. Mõtlesin temaga ehk leida mingi aja, kus me saaks lähemalt tutvuda ka, aga läksin sauna.
Saunas tabas mind ja mu ema üllatus-ei olnudki segasaunu, mehed ja naised olid eraldi. Mis siis ikka, meie teed eraldusid. Läksin siis sauna sisse, saun oli auru ja aroomi (mingi eksootiline lõhn) täis. Läksin siis sauna sisse, peale minu oli seal veel 3 meest, üks oli inglane ja kaks olid kohalikud vist. Sain tuttavaks selle inglasega, ta nimi oli Josh. Temaga oli üsna lõbus juttu rääkida, kuid samas tundsin ma kuidas need 2 kohalikku meid jälgisid. Josh lahkus peagi.
Auru tekkis juurde. Proovisin lõõgastuda ja panin silmad kinni. Millegipärast oli mul peal väsimus ja jäin tukkuma...
Ärkasin aga õige pea valu peale. Olin uimane, aga tajusin, et midagi on valesti. Sain aru, et olin saunas, kuid...ma ei saanud liigutada oma käsi ja jalgu. Nägin, et mu käed olid käeraudadega kinni seotud ja samamoodi olid ka jalad. Hakkasin karjuma ja paanitsema, proovisin rabeleda minema. Niipea, kui proovisin seda teha, haaras keegi mind kinni. Vaatasin üles ja olin šokis: see oli üks nendest kahest kohalikust. Ta surus mind sauna pakule ning rääkis mulle segases inglise keeles, et kui ma ei karju ja käitun ilusti ei tehta mulle kurja. Ma ei uskunud neid, aga kuna neid oli 2, ma olin kinniseotud ja mul polnud väljapääsu, noogutasin.
Nad asetasid mind pakule ja üks neist haaras mu jalad ja painutas neid tahapoole. Sain aru küll, mis juhtuma hakkab: mul võetakse mu süütus. Panin silmad kinni ja ootasin seda, mis juhtuma pidi. Kuid enne seda tundsin ma survet huultel. Avasin silmad ja nägin, et teine mees seisis minu kohal ja tema meheau riivas mu huuli. Teadsin, mida ta tahtis. Avasin suu.
Võtsin ta riista suhu aeglaselt, proovides kohanduda. Panin jälle silmad kinni ning proovisin mõelda, et see ei juhtu päriselt ja see õudukas saab kohe läbi. Hakkasin siis vaikselt imema ja proovisin mitte lämbuda.
Samal ajal esimene mees onaneeris. Lõpuks otsustas ta asja ära ajada. Ta pani mu jalad veel rohkem paindu ja surus tugevalt oma riistaga mu anust. Ma tundsin,kuidas ta sisenes, ta riist juba kaetud eelspermaga, mis tegi ka libisemise paremaks. Sentimeeter sentimeetri haaval. Valu. Piin. Ahastus. Niipea, kui ta oli minu sees täielikult hakkas ta aeglaselt edasi-tagasi liikuma. Tundsin tühjust ja jälle täidetust. Samal ajal hakkas ka teine mees suruma oma riista minu suus aina kaugemale tekitades okserefleksi,mida ma suutsin mingitmoodi kontrollida.

Aeg läks edasi. Tekkis mingisugune rütm. Pisarad olid kuivanud, valu oli vähenenud. Ja siis... järsku tekkis reaktsioon mida ma ei olnud oodanud - mul hakkas tekkima erektsioon. Ma proovisin seda peita, kuid sellest ei olnud kasu - nad nägid seda ja hakkasid veel kiiremini kütma. Ma hakkasin järsult nautima. Iga kord kui esimene mees sisenes minusse, surusin ma end tema vastu nii palju kui suutsin. Ma olin järsku nii kiimane, et proovisin rahuldada suuga paremini ka teist meest, imedes teda aina rohkem ja rohkem, limpsides keelega igalt poolt. Hakkasin häälitsema.

Lõppmäng tuli liiga ruttu. Väga ruttu tundsin ma ta riista paisumas ja siis kuuma vedelikku mu sees nirisemas välja mu anusest. Ta võttis oma riista välja ja ma tundsin end kuidagi.. tühjana. Soovisin, et ta oleks kestnud kauem. Kuid oh imet - vastus sellele tuli kohe mu suus, tundsin kuidas riist paisus ka seal ja järsku oli muu täis kreemjat vedelikku. Oli soolane. Proovisin imeda kõik alla, kuid ei õnnestunud, osa nirises suuotstest välja ka. Järsku nägin välku. Mind pildistati. See oli see esimene mees. Tal oli fotokas käes, mis väljastas pilte ja ta andis ühe mulle. Mõlemad naeratasid. Nad pomisesid veel oma nirus inglise keeles thank - you`sid. Nad sidusid mu lahti,me hüppasime kõik ruttu mullivannist läbi ja asusime riietuma. Voltisin pildi kokku ja panin taskusse. Läksime siis tagasi vastuvõttu ning esimene mees, Hakan, asetas oma käe sujuvalt mu tagumikule.
Niipea kui jõudsime sinna, hakkasin ma närveerima. Ema oli seal ja ta oli juba märganud mind ja kätt mu tagumikul. Hakan võttis oma käe ära ja lahkus oma sõbraga ruttu, pooleldi joostes. Ma punastasin, kuid liikusin edasi - põgeneda polnud enam kuhugi. Ema nägu ei väljendanud midagi - nagu pokkeris. Samas vastuvõtu-tüdruk naeratas laialt ja säras. Ütlesin talle paar viisakusavaldust(a la väga tore oli jne.) ning siis ta naeris ja ütles, et see on siin tegelikult nii-öelda registreerimata gei- ja lesbisaun. Vaatasin ema poole, kes pisut muigas. Tajusin koputust õlal. Tüdruk vastuvõtulauas naeratas kohmetult ja näitas mulle peeglit: mu huultel oli näha kuivanud sperma jälgi. Neiu andis mulle salvrätiku, millega puhastasin end. Vaatasin selja taha, kuid ema oli juba läinud välja. Tüdruk seletas mulle, et ema oli pmst kohe tulnud tagasi saunast, saades aru, et see pole see "õige" saun. Ta oli mind oodanud juba 4 tundi ja vahepeal olevat käinud väljaski. Tüdruk samuti ütles, et ka tema oli lesbi ja siis tegi mulle pisut...siivutuid komplimente nagu, et ta pole ammu näinud Hakani nii rahuloleva näoga ja kui ta oleks hetero, ta sebiks mu ära. Naeratasin ja proovisin talle mõista anda, et ma olengi (või noh, vähemalt siis bi) kuid ta naeris ja ütles, et ma oleks pidanud nägema oma nägu kui ma tulin tagasi. Siis ta itsitas veel ja käskis mul võtta püksid maha. Ma ei saanud aru miks. Ta ütles, et ta selgitab kohe, ma pidin lihtsalt võtma teksad jalast ära. Tegin seda. Siis ta käskis mul pisut näidata talle oma tagumiku ülapoolt. Alandasin värvlit ning siis ta käskis mul vaadata peeglisse. Mu tagumiku peale oli tätoveeritud (tõenäoliselt siis, kui ma tukkusin, kuigi imestan siiamaani kuidas ma ei tundnud seda, sest tattoo tegemine pidi olema üsna valus): "I love cocks. (Ma armastan riiste)". Neiu patsutas mind tagumikule ja itsitas. Tõmbasin kähku püksid jalga ja punastasin sügavalt. Ta pilgutas mulle silma ja soovis mulle head aega. Lahkusin.
Tänaval ootas ema, ikka veel mitte-midagi-ütlev ilme ees. Läksin ta kõrvale. Ta naeratas ja rääkis, et seni kuni ma NAUTISIN (ta rõhutas just seda sauna) sauna, käis ta šoppamas. Siis ta surus midagi mu pihku ja hakkas tellima taksot. Mu käes oli must dildo.

Ema on ka hiljem rääkinud minuga, ta nõustub minuga arvates, et tõenäoliselt ma ei ole siiski gei, vaid hetero või bi. Isa ei tea siiani mitte midagi. Tattoo on läinud, selle eest hoolitses ema sõbranna, kes on samuti tätoveerija. Ma ei ole olnud enam vahekorras sellest ajast peale, kuigi olen nüüd juba 18 ja iga õhtu meenutan seda saunaskäiku ja näen seda unes vahetpidamata. Dildost on olnud pisut abi, aga tänaseks on see juba läinud. Igatsen seda pisut, kuid mis seal ikka. Elu läheb edasi :)


Loo kommentaarid:

Kommentaare pole
Kommenteeri:


Nimi:Turvakood - Sisesta kood pildilt: