Täna on 12.08.2022. Kell on 21:33. Hetkel 21 kasutajat online.

Netitutvus

Autor: anonüümne

See juhtus umbes 12 aastat tagasi. Olin 17 aastane, kui võtsin julguse kokku ja panin netti kuulutuse mees otsib meest teemasse. Olin juba varem meeste vastu huvi tundnud aga tegudeni polnud jõudnud. Sain mitmeid vastuseid kuid pikemalt suhtlema jäin endast ühe vanema mehega, kui õigesti mäletan siis oli ta 36. Kuid suhtlus sujus ja lõpuks jõudsime telefoni numbrite vahetuseni. Saatsime sõnumeid ja siis üks õhtu ta helistas kui olin täpselt üksi kodus ja voodis. Kui ta seda kuulis siis hakkas ta rääkima mis ta minuga teeks jne kuni lõpuks oli mul käsi teki all ja tema juttu kuulates sain super orgasmi.

Suhtlesime veel mõned päevad ja siis ta tegi juba ettepaneku kohtuda kuid mul jäi julgusest puudu. Ning mõned päevad vältisin tema kõnesid ja smse.

Kuid siis ühel õhtul Tartus toimus tänavareiv, ma olin ka sõpradega seal ja natukese alkoholi abil julgust kogunud ning saatsin talle sõnumi, et mis teed. Mis järel helises telefon, rääkisime juttu ja ta tegi jälle ettepaneku kokku saada. Seekord olin piisavalt julge ja leppisime kohtumise Illusiooni juures kokku kuna ta pidi seal lähedal elama. Süda puperdas sees aga seadsin sammud sinna poole. Ja sinna jõudes kedagi ei paistnud kuid täpselt siis ilmus nurga tagant välja täiesti silmatorkamatu mehine meesterahvas telefon näpus ja helistas ning mul hakkas telefon taskus helisema. Ta märkas mind ja astus ligi, tutvustas ennast, ajasime mõne sõna juttu ja ta tegi ettepaneku tema juurde minna. Hirm oli aga samas ta tundus täiesti normaalne ning läksin kaasa.

Jõudsime tema juurde. Ta teadis et ma pole varem mehega olnud. Seega läksime kööki ta pakkus ühe napsu. Istusime seal ajasime juttu pea tunnikese ilmselt. Ja siis ta küsis, et äkki ma tahan pesema minna. Sain aru mis nüüd edasi saab, kuid suundusin tema järel vannituppa. Ta andis mulle käteräti ja jätis mind üksi ronisin vanni ja pesin ennast ilusti puhtaks. Ei osanud midagi arvata seega panin uuesti ka riided selga. Astusin vannitoast välja aga teda polnud köögis ja siis ta hõikas tagant toast et tule siia. Läksin sinna ja siis oli piinlik moment, ta oli voodis üleni paljas ja küsis minu käest et miks riided selga olen pannud. Pobisesin vist, et ma ei osanud oodata seda, kuid ta ütles kohe, need ära võtaksin ja tema juurde tuleksin.

Täitsin ta käsu ja võtsin kähku särgi ja püksid ära, nii et seisin täiesti paljalt tema ees. Oli võõras imelik tunne teades mis ilmselt edasi saab. Pugesin tema kõrvale voodisse, ta võttis mul ümbert kinni ja suudles õrnalt. See oli minu esimene suudlus mehega. Kuid see polnud kõik: ta jätkas suudlemist, silitas mu tagumikku kuni üks käsi jõudis mu riistani mida siis õrnalt silitama hakkas. Olin nii erutunud et mul läks kohe kõvaks samas ei osanud kuidagi edasi minna. Kuni ta vaikselt sosistas mulle, et äkki sa võtad mul suhu. Korraks ehmusin kuid erutus oli nii suur et liikusin ilma rohkem küsimata mööda ta keha alla, ta pööras ennast selili. Ja ta ilus riist oli otse mu näo eest võtsin õrnalt sellest käega kinni see polnud veel kõva, liigutasin vaikselt käega seda ja siis võtsin vaikselt otsa suhu ja imesin nii nagu oskasin. Kuidagi vast õnnestus kuna mingi hetk hiljem oli tal juba päris kõva. Siis ta katkestas ja ütles et tahab mind kepp ida. Võttis kapiservalt kummi lasi endale peale panna mul. Siis võttis mingi libesti ja määris sellega vända kokku ja tuli minu juurde ning pani seda mu tagumiku vahele, mida õrnalt siis ka näpuga masseeris. Nii nagu ikka kohe sisse tal ei õnnestunud lükata, olin liiga pinges proovis külili, ei läinud. Siis proovisime nii et istuksin ise otsa, ei saanud mul oli juba häbi ja mõtlesin et ma ei saagi sellega hakkama esimesed katsed olid suht valulikud ja ebaõnnestusid. Ta oli samas väga hooliv ja koguaeg küsis kuidas mul on ja et kui vaja siis me ei pea seda tegema. Aga ei ma ei jätnud jonni ja ütlesin et tahan teda ikkagi saada. Siis ta pani mulle padja kõhu alla tõmbas tagumiku endale sobivale kõrgusele nii et jäin nö koerapoosi. Ning määris uuesti ohtralt libestit ja siis see juhtus ta surus uuesti enda kõva riistaga ja see õnnestus ots oli sees sosistas jälle et kas tahan jätkata ma ütlesin jah kuigi see oli nii imelik pisut valus aga samas nii erutav. Ning ta jätkas surus oma riista lõpuni sisse ja hakkas vaikselt pumpama ma ohkisin sest oli valulik, aga samas olin nii erutunud et ka nautisin. Tegin vist natuke liiga kõva häält sest ta palus vaiksemalt olla võimalusel et naabrid kuulevad :) Aga samas ise pani jõuliselt ja järjest kiiremini mulle edasi taha. Kuni korraga tundsin kuidas ta ka ise värises mu taga ja sain aru et tal oli ära tulnud. Tõmbas vaikselt riista välja minust. Küsis et kuidas mul on ütlesin et väga hea. Ta tõmbas kummi maha ja siis tegin midagi spontaansest suure erutusega kummardusin ja imesin ta vända puhtaks nii nagu oskasin. Ajasime veel nats juttu panime riidesse ja ta saatis mu ära koju. Ei olnud see esimene kord nii hull midagi kättevõtmise asi :)


Loo kommentaarid:
boy28pass@gmail.com
Mulle täitsa meeldis see lugu.
Ootan ise samasugust storyt :)

Lisatud: 06.10.2015 13:02 146.255.183.66
M
Minule tundub et esimese korra kohta hästi läks ja nii nagu aru saan siis poiss tahtiski ise taha saada ja imeda mitte midagi muud.

Lisatud: 14.08.2015 14:02 213.168.13.209
Jaanus
Nii siis lugu sellest kuidas üks pervert noolib endast 20 aastat nooremat poissi ja see laseb end läbi tõmmata. Jutu põhjal meest isegi ei huvitanud et poiss ka mõnu saaks, ainult enda rahuldus.

Lisatud: 27.06.2015 19:07 217.71.44.180
Kommenteeri:


Nimi:Turvakood - Sisesta kood pildilt: