Täna on 12.08.2022. Kell on 21:17. Hetkel 21 kasutajat online.

Klassivenna saladus

Autor: Koolipoiss

Pilt on illustreeriv Lugu on siis tõestisündinud ja alles hiljuti juhtunud.

Nimelt olen 17 aastane poiss ja käin gümnaasiumis. Olen hästi aktiivne igal pool osalen üritustel ning spordis päris hea. Käin ujumistrennis kaks korda nädalas ning sõidan vahepeal ka rattaga.

Oli neljapäevane päev ning kell hakkas kuus saama ning vahetasin oma riideid ujumispükste vastu kooli ujula riietusruumis. Hakkas trenn ning kõik trennis olejad hakkasid nagu alati kõigepealt soojendust tegema. Tegime siis kõik ligi 15 minutit soojendust ning siis kõik läksid vette ja vees paar basseini otsa soojendusringe ujumist. Alati andsin endast parima nagu ka seekord ning kui sai ujutud jäin ma veel natukeseks basseini et harjutada kevadise spordipäeva ujumisvõistluseks.

Üks mu klassivend jäi samamoodi sinna, et harjutada kuna tema oli samuti hea sporditegija ning saavutused olid head. Võibolla mingi 10 minutit olin ning väljusin basseinist ja ujulast ning suundusin duširuumi. Pesin end puhtaks ning mõtlesin, et mida ma ikka koju lähen, et parem lähen sauna. Kuna duširuumist sai nii aurusauna kui ka leilisauna siis seekord mõtlesin ,et lähen aurusauna. Sisenesin sinna ning nägin, et kedagi ei ole ning panin rätiku istmiku alla ja lasin kuumal aurul enda keha paitada.

Sulgesin silmad ning mõtlesin omi mõtteid ligi 15 minutit kui tuli see sama klassivend kellega ma polnud kunagi rääkinud ega miskit ning ta ütles mulle "Tere". Ma kohmetult vastasin vastu "Hei " ning sulgesin uuesti silmad ja nautisin sauna. Järsku kostis vaikusest "Kuidas läheb?" ma avasin uuesti silmad ja vastasin erksalt "Pole viga, ja kuidas sul?" ning ta vastas kidakeelselt "Hästi ".. nautisin sauna edasi ning ta tuli minu juurde istuma ja lausus "Vabandust aga ma ei tea sinu kohta midagi, aga sa oled ilus ja sa meeldid mulle" ning pani käe põlvele. Kuna aga ma ei olnud kordagi mõelnud, et kas poisse või tüdrukuid vaadata siis ma kohkusin aga ei võtnud ta kätt ära ka. Üks hetk ma oleks nagu olnud nurka surutud kui ta lähenes mulle ning ma tundsin ta rinnalihaseid vastu enda rinda ning ta pani käed mu õlgadele ning ütles "Ära põe, see kõik on normaalne, tead ju?" ma ei osanud midagi peale "öääöööä" öelda ning ta tõmbas mu enda ligi. Ma tundsin kuidas mu süda hakkas kiiremini taguma ning tema omagi oli tunda. Ta oma ninaga tõmbas mu norgus näo ülespoole ning pani tasakesi huuled minu huulte vastu ja suudles mind. Ma ei tea ma oleks nagu kurjast vaimust vaevatud olnud ning lasin seda kõike teha ja vastasin talle samaga. ta sosistas mulle peale suudlust "sa oled nii ilus" ma ei osanud ikka midagi vastata.

Ta tõusis äkitselt ning tõi teiseltpoolt sauna oma istmikult oma rätiku ning laotas selle sooja kivi istmele ning ütles "Tule palun siia minu peale" ma ei tea ma lihtsalt läksin.. ma ei tundnud end ahistatuna vaid see nagu oli minule huvitav. ma läksin ta silitas kätega mu selga, libistas käed mu ujumisboxerite alla ja tõmbas mu kanne ning siis suudles minu huuli ja minu kaela. ning üks hetk küsis minu käest "Kas sa imeksid" ma tõusin kohmakalt ta pealt ja libistasin end allapoole ja tõmbasin ta vända püksist välja ning hakkasin seda huulte vahel edasi tagasi suus liigutama ning imestusest tundsin kuidas minu riist püksis kõvaks läks.. ta hakkas vaikselt oigama ja silitas mu märgasi juukseid ning õlgu ning siis tõusis äkitselt ja toetas mind vastu sauna seina mis oli mõnusalt soe ning libistas mu püksid alla, ma tundsin end natuke ebamugavalt kuna see kõik oli minu jaoks uus. Ma tundsin kuidas mu riist ta sooja ja pehmesse suhu läks ja kuidas keel mõnusaid mõnu värinaid üle mu keha tekitas. Ma hingeldasin hästi kiirelt ning silitasin ta juukseid.

Siis ütles ta mulle et ma nelja käpukile läheksin ja ma toetusin põlvedele ja kätele sauna põrandal ning klassivend sülitas mu tagumendile ning hõõrus seda. Kõige mõnut tekitavam kogemus oli alles ees nagu ma lootsin ning mul oli õigus.. ta silitas oma riistaga mu tagumiku ning siis seisatas ja hakkas vaikselt enda mõnusalt jämedat riista mulle sisse lükkama. Ta lausus mulle "Algul on valus pärast on mõnus" ning algul oligi valus, paar esimest tõuget samuti. Kui siis hakkas mul äkitsel üle keha käima mõnu judinad nind ma nauitsin seda ning võnkusin tõugete taktis. Mu klassivend ähkis ning tõukas mind ligi 10 minutit ning siis käskis mul sama teha mida tema mulle tegi. Ma läksin ta seljataha, sülitasin käe peale ning hõõrusin seda tema tagumikule, ta oigas korraks ning siis ajasin ma oma riista talle sisse ning käis kõvem oie. Ma hakkasin vaikselt tõukama ning läksin aina kiiremaks. Ma tundsin läbi enda keha kuidas mu klassivend seda nautis. Üks hetk ta käskis mul uuesti sauna istmikule istuda ning istus mulle sisse ja lükkas mu pikali istmikule ja hakkas mu peal ratsutama. Esiteks ma olin süütu, teiseks ma kaotasin oma süütuse poisiga ning kolmandaks ma sain teada kui hea on seks, kui hea on seks mehega. Ma nii nautisin seda. Lõpuks hakkas ta üli kiiresti ja jõuliselt ratsutama ja ma oiates ütlesin "Mul, mul tuleb kohe" ta ei teinud sellest välja vaid kiirendas enda tegevust ning ma häiatasin üks hetk "Aehhh" ning lõpetasin tema sees, siis tuli ta mu pealt ära ning küsis, et kas ta tohib minu sisse lõpetada ning ma lubasin kuna tahtsin järgi proovida. Ta tuli uuesti sisse, sõna otses mõttes keppis mind rajult. Mõlemal higised kehad ning hea kepp ja mul oli nii hea. Lõpuks hakkas ka temal tulema ning ta oigas ja lasi mulle sisse. See tunne oli imekombel väga hea. Me tõusime püsti ning suudlesime natuke ning siis läksime pesuruumi ja pesime puhtaks end ning läksime riietuma.. tema kuivatas end kiiremini ära ja lahkudes ütles "Tsau, jäta meelde mis ma sulle ütlesin" ning ma ei osanud midagi mõelda. Ma hõljusin pilvedes. Sammusin siis koju ning õhtu otsa mõtlesin selle kõige peale.

Järgmine päev koolis ta istus vastas laua reas eelviimases pingis ja mina viimases ning ta naeratas mulle ja tegi silma ning ma samuti hetkeks naeratasin. Oli bioloogia tund ning ta andis mulle kirja "Teisipäev on ujumistrenn ;)" ning kui olin läbi lugenud vaatasin ta poole ta tõstis kulme ja naeratas ning saatis uue kirja "Ära muretse ega ma sinuga ainult midagi teha taha, tule õhtul mu maja ette ning lähme välja" mina vastasin talle "Teisipäeval jah .. okei ma vaatan" ja läksin.. See lugu on tõesti sündinud ja tõesti ma olen rahul, et ma ihaldan nüüd mehi ja ma ei vaevugi tüdrukute poole vaatama.


Loo kommentaarid:
Raix
Suht välja mõeldud lugu. Esiteks ütle see kooli nimi kus on infrapuna saunad ja kuuma kivi toolid.

Lisatud: 05.02.2022 04:47 
Yhikakutt
Vägais lahe lugu. SUPER

Lisatud: 16.08.2016 14:35 213.100.245.146
Kommenteeri:


Nimi:Turvakood - Sisesta kood pildilt: