Täna on 12.08.2022. Kell on 21:07. Hetkel 21 kasutajat online.

Midagi ilusat

Autor: Erka

Pilt on illustreeriv Oli õhtu ja me istusime ühe vana sõbraga tema juures ning tarbisime veidi alkoholi. Kuna aga temal oli järgmisel päeval tööpäev siis ei saanud ta pikalt istuda ja läks magama.

Minul aga jällegi oli tuju sees ja plaanisin linna minna. Tellisin takso ja asusin liikuma. Kuna aga oli pühapäeva õhtu siis olid kõik baarid kinni ja järele jäi vaid kasiino.

Astusin kasiinosse sisse ja tellisin väikese kokteili ning asusin pokkerit mängima. Kasiino oli praktiliselt tühi, üks inimene oli veel peale minu seal.

Kuid umbes poole tunni pärast astus kasiinosse üks väga ilus noormees. Ma vaatasin teda päris pikalt. Kui ta suitsuruumi läks, otsustasin ka suitsule minna ja temaga tutvust teha.Tuli välja, et tegeleme sama erialaga. Edasi läksime istusime sama automaadi taha ning lobisesime ja mängisime pokkerit. Ta oli väga sõbralik ja ilus.

Kuid mingil hetkel otsustasime minna hotelli ja toa võtta, kuna olime mõlemad parajalt väsinud. Hotelli jõudes tellisime ka shampuse tuppa. Jõime shampust ja ajasime juttu, kuid äkki vaatas ta mulle sügavale silma ja avastasin, et tal on kõige ilusamad silmad mida ma olen näinud. Need lausa sulatasid mind. Ta vaatas pikalt mulle silma ja siis äkki juhtus see mida ma oodata ei osanud - meie huuled said kokku ja me suudlesime. Algul olime vist natuke segaduses ning läksime suitsu tegema. Tuppa tagasi jõudes heitis ta voodisse ja näitas, et ka mina sama teeks.

Algul me suudlesime pikalt ja kirglikult ning seejärel hakkasime tasapisi riideid seljast ära võtma. Kui me olime enamvähem alasti siis hakkas kõik omasoodu minema. Lihtsalt kõik läks nii nagu ta pidi minema. Väljas hakkas valgeks minema kui me lõpetsime. Me uinusime koheselt.

Ma pidin juba suhteliselt varsti ärkama, kuna mul olid töökohustused. Aga tema uni oli nii sügav, et teda mul äratada ei õnnestunud. Kuid sellest on mul väga kahju, sest ma ei saanud tema numbrit ega nime teada. Ma igatsen tema ja tema kaunite silmade järele iga päev. Nii kui ma tema peale mõtlen siis ma erutun. Minu jaoks oli see kõige kaunim kogemus mis mul on elus iial olnud. Ja ma loodan südamest, et meie teed veel kunagi ristuvad. Kuid kui ei ristu siis ma igatahes tänan teda südamest selle kauni kogemuse eest.


Loo kommentaarid:
idee
Oleksite võinud talle kirja oma kontaktandmetega jätta.

Lisatud: 15.02.2022 12:38 
Kommenteeri:


Nimi:Turvakood - Sisesta kood pildilt: