Täna on 12.08.2022. Kell on 20:47. Hetkel 21 kasutajat online.

Intiimne külaskäik

Autor: Ainu

Pilt on illustreeriv Oli üks ilus soe suveõhtu. Istun rõdupeal ja vaatan neid taevatähekesi ning mõtisklen kohvitassi taga.
Plaanisin kuskile välja minna reede õhtu puhul.
Hakkasin juba ennast sättima kui helises telefon. Helistas minu ammune sõber Kaspar ja rääkis mulle ühest poissmehest kes tahab minuga kohtuda. Kas ma ei oleks nõus temaga kohtuma. Minust aasta noorem kutt.
Jäin temaga vesteldes mõttesse kuid siiski lõpuks nõustusin selle uue kuti Raidoga kohtuma.

Nad tulid kahekesi minu ukse taha ja kutsusid mu välja enda poole. See Raido keda ma enne ei teadnud oli vapustavalt ilus - maskulliinnne ja väga kenade silmadega mees.
Läksime siis kolmekesi ja jalutasime Raido poole.
Rääkisime teepeal igasugustest teemadest ja tutvusime üksteisega.

Raido avas tutvumise puhul veini pudeli ja hakkasime vaikselt veini jooma.
Trimpamine läks päris pikaks ja tujud lõbusaks. Panime muusika valjemaks ja hakkasime tantsima.
Järksu tantsupõrandal tunnen läbi Raido pükste, et see nunnu poiss hõõrub vastu minu kanni enda paisuvat peenist läbi teksaste. Tantsides võttis ta mult püksid maha ja hakkas mu kanni silitama.
Loomulikult ei saanud ma sellest ära öelda.
Mul läks koguni märjaks. Teisena tuli minu riista imetlema Kaspar ja hakkas mul kohe suhu võtma. Ta nagu lutsis imedes. Võttis riista hästi sügavale suhu ja musitas seda südamega.
Ma suunasin kätega seda toimingut hoides ta pead kahe käega kinni ja surusin sügavamale ja sügavamale enda riista talle suhu.
Samal ajal tundsin kuidas mu taga seisev Raido oma riistaga mängis ja ma lausa hakkasin seda riista vaatama sest see oli tõepoolest ilgelt võimas. Suur ja jäme.
Raido, kes mängis oma riistaga hakkas mulle tagant sisse lükkama. Samal ajal imes mind Kaspar.
Raido pani libestit ja hõõrus oma imeilusat suurt jäigastunud türa vastu minu kanni vahet. Oi see oli alles mõnu ja kaiff.
Ta saigi mulle siseneda ja hakkas mind nikkuma.

Mul oli nii kaif, et need häälitsused ja oigamised ulatusid pilvedeni. Lihtsalt nii ohjeldamatult hea oli. Üks paneb taha ja teine imeb. Missugune mõnu.
Ma hakkasin lausa mõnust kihelema ei suutnud ennast vaos enam hoida.
Kaspar muudkui imes ja imes, lutsides ja põske võttes hellitades samal ajal enda jäigastunud vänta.

Nüüd oli kõige erutavam - võtsin enda munni Kaspari suust välja ja hakkasin ta suu ümber pihku lööma. Ta huuled ja keeleke masseerisid ja kõditasid mu türapead. Raido tuli mu seest välja võttis kondoomi maha ja hakkasime koos Kasparile suhu lõpetama.Kaspar lausa ootas millal ta suhu kahe mehe pauk voolab. Samal ajal kui me Raidoga kätega mõlemad tegutsesime kõditas Kaspar õrnalt meie mõlemi munandeid.

Ja nüüd - ja nüüd me mõlemad lõpetasime. Sperma pritsis Kasparile silma ja suhu ja Raido sperma voolas Kaspari huultepealt suhu: ta aitas spermat keelega endale suhu saada. See oli nii kaif, et me lausa karjusime. Terve nägu oli Kasparil spermaga koos. Ta võttis käe ja nühkis selle laiali. Seejärel lõpetas ka tema ja sihtis oma voolangu otse mulle näkku. Oehh limps limps. Seda tuli tal päris palju.
Nüüd läksime kõik kolmekesi mullivanni ennast pesema. Ja siis suudlesime õrnalt üksteist ja hakkasime magama minema.
Järgmine hommik ärgates vaatasin enda kõrval, et kaks imekaunist kutti magavad kann prinkis titepoosis kallistades üksteist. Väga nunnu vaatepilt.

Vot see oli alles kogemus.


Loo kommentaarid:

Kommentaare pole
Kommenteeri:


Nimi:Turvakood - Sisesta kood pildilt: