Täna on 12.08.2022. Kell on 20:09. Hetkel 21 kasutajat online.

Naudingu hetked

Autor: Ainu

Oli üks imeline kuupaisteline talve õhtu. See ilus särav tähtede rikas taevas sätendas neid imelisi kiiri ja kuu valgustas seda oivalist maastiku.
Mõtiskledes jalutades kuulsin äkitselt mehe häält. Keegi nagu hüüdis lähenedes minu poole.
See ime seksikas mehine hääl mu kõrvades erutas mu meeli. Vaatasin seljataha ja nägin kedagi enda poole lähenemas.
Mees tuli mu juurde ja hakkas oma murest rääkima.
Ta oli eksinud ja küsis minu käest kodu teed, et kuhu poole minna.
Me hakkasime vestlema. Juhatasin teda käega viibates kuid kutt palus mul teda saata sihtmärgini.
Nii kena ja seksika kuti palvet ei saanud ma kohe mitte ära ütelda ja hakkasimegi koos minema.
Jalutades tundsin kuidas läbi teksaste kõvastus mu riist kui vaatasin poisi imeilusaid sädelevaid silmi.
Tundsin kuidas ta hakkas mindki vaatama ja naeratas. See imekena naeratus oli nii imeline, et ma läksin kohe joovastuse mõttes temaga midagi teha.
Hakkasime juba kohale jõudma kui äkitselt tundsin kuidas tema käsi vastu minu kanni läks. Ta hakkas mind katsuma ja küsis kuidas oleks väikese suudlusega. Esitas mulle väga otsekoheselt küsimuse: "kas mulle meeldib mehega suudelda". Ma ei hakanudki talle vastama kui võtsin ta ümbert kinni ja hakkasin kirglikult teda suudlema ja nii kiimaliselt, et temalgi läks vinna.
Ruttu võttis ta oma püksid maha ja ütles võta mu riist suhu siis saab sooja kui ma sulle suhu annan. Tegin seda mõtlematult ja hakkasin tema suurt jämedat riista kurku ajama. Ta oigas ja juhtis kätega surudes aina tugevamalt ja kiiremini. Mehiselt ütles mees mulle: "ime ilusti, lutsi ja võta mu sperma suhu mul kohe tuleb." Imesin aina kiiremini ja see keelega kaasa aitamine tekitas imelisi helisid. Ohhh siis ma tundsin kuidas kutil hakkaks pritsima. Pritsis ja voolates tuli see imeline soe jobi mulle kurku. Mmm kui hea oli seda tunda kui soe, magus, libe sperma mu suu nurkadest alla voolas. Seda oli nii hea tunda see imeline joovastav tunne oli nii erutav, et mul läks minutiga endal lahti.

Selline oli minu üks imelisi jalutuskäike kodu poole.


Loo kommentaarid:

Kommentaare pole
Kommenteeri:


Nimi:Turvakood - Sisesta kood pildilt: