Täna on 12.08.2022. Kell on 22:09. Hetkel 21 kasutajat online.

Esimene kord

Autor: Juik

Käsin vanasti pidevalt maal vanaema juures külas, sest siis sain eemale linnakärast. Mulle meeldis aegajalt seal käia akusid laadimas. See igapäevane sigin-sagin ja kiire elutempo oli kurnav. Samuti oli väsitav lõpuklassiga seonduv. Pidev tuupimine, peod, sõbrad, trenn, tuupimine väsitas. Maal olin ma aga kõigest sellest eemal. Seal olin ma üksinda. Sõpru mul seal ei olnud, mõned tuttavad. Vanaema maja kõrval elas naabrimees Aivar. Selline 50-ndates meesterahvas. Temaga ma ei olnud väga suhelnud, vahest ainult tervitasime. Külas tunnevad ju kohalikud kõike. Ta teadis, et olen vanaema juures.

Tavaliselt sõidan ma maale bussiga, kuid see ei vii otse maale. Ma pean ümber istuma, et kohaliku bussiga vanaema juurde jõuda. Tavaliselt pean ma selleks aega natukene parajaks tegema. Nii tunnikese või rohkem. Siis tuleb mul kohaliku bussiga veel oma pool tunnikest sõita ja kohal ma olengi - vaikus, rahu, ainult omad mõtted.

Sellel korral läksin ma hilisema bussiga, millele ei järgnenud enam ümberistumise võimalust. Keegi pidi mulle järgi tulema. Õnneks oli vanaema juba varem küsinud naabrimehe Aivari käest, et kui ta linnast tuleb, et äkki võtab bussijaamast ka mind peale ja toob ära. Minule sobis, sain tänu sellele juba varem linnakärast ära ja ei pidanud ka nagu tavaliselt tunnikest niisama passima, et teist bussi oodata.

Jõudsin bussiga linna. Vaatasin, et kas Aivar on juba kohale jõudnud ja ootab mind. Ei olnud. Ootasin bussijaama kõrval pingil ning peagi ta ilmuski. Tal on selline suuremat sorti linnamaastur. Maal elades kulub see marjaks ära.

Ma ei teadnud Aivarist väga palju. Teadsin, et tal on naine ja laps, kes on juba ammu oma elu läinud elama kuhugi mujale. Aivar tervitas mind, mina vastu ja panin oma asjad ära ning istusin autosse. Sõitsime autos ning Aivar aina uuris, et kaugel elan, vana olen, kus õpin, kuidas läheb jne. Rääkisime autos sõidu ajal juttu ja ühel hetkel, pärast käiguvahetust, tundsin et tema käsi ei läinud mitte tagasi roolile vaid minu toolile. Ülimalt õrnalt vastu minu jalga. Ma vaevu tundsin seda - nii õrnalt oli vastu mu jalga. Ma mõtlesin et ju oli ta natukene vanuse tõttu juba hajameelne. Tool asus ju käigukangile ka väga lähedal. See, et see juhtus, ei tundunud isegi mitte imelik. Liigutasin ennast natukene toolil tema käest eemale. Just täpselt niipalju, et tema käsi ei puudutanud enam mu jalga. Siis aga tundsin tema kätt uuesti. Justkui oleks ta lihtsalt vajunud taaskord vastu mu jalga. Mõtlesin, et ei hakka seal koguaeg nihelema, et olgu siis nii. Las ta nõjatab oma kätt vastu minu tooli. Võibolla ongi tal selline harjumus. Ma ei öelnud ka midagi ning jutuajamine jätkus koguaeg.

Kui ühel hetkel aga tundsin, kuidas tema käsi liikus ikka aina tugevamalt vastu mu jalga ning aina rohkem minu jala peale, siis sain aru, et ta ei teinud seda mitte enam hajameelsusest vaid see oli üpris sihipärane tegevus. Mõtlesin endamisi, et kas tekitada ebameeldivat olukorda ja teha temale märkus või vaadata, et milleni see viib ja millega see lõppeb. Olin sel hetkel 18 aastane noormees ja täis tahet kogeda kõike uut ja põnevat, mida täiskasvanud saavad ja tohivad.

Ma ei olnud senini kunagi mõelnud meeste peale. Alati olid ikka naised. Kui aus olla, siis ma väga isegi ei kujutanud ette, mida või kuidas meeste "värk" võiks käia või tunduda. Ma polnud isegi gay pornot vaadanud. Võibolla ainult juhuslikult aga mitte teadlikult.

Istsusin siis seal autos, rääkisime juttu ning mina otsustasin, et kogen siis midagi uut ja ei tee tema käest välja. Juhtugu mis juhtub. Kui aus olla, siis see tunne oli ühtäkki hirmutav ja kohutav, samas ülimalt põnev ja erutav, sest see on ju "tabu".

Oli näha, et ka ta ise pabistas hirmsasti, et kuidas ma reageerin jne. Nagu kaks imelikku rääkisime ikka koguaeg samal ajal täiesti mõttetul teemal edasi. Tema käsi aga liikus nüüd juba aina julgemalt ja julgemalt ühe rohkem jala pealt kubeme suunas. Nii kui tema käsi oli jõudnud vaevu kubeme piirkonda jõuda, siis oli minul juba kivikõva. Noortel meestel on kõvastunud riist kohe eriti kõva. Nagu rauast pulk, nii kõva. Ilmselgelt paistis see ka juba välja ka läbi mu pükste. Tema haaras siis peoga läbi pükste mu kivistunud riistast ning hoidis seda lihtsalt oma käes. Samal ajal rääkisime endiselt täiesti ebaolulisel teemal edasi. Justkui mitte midagi poleks juhtunud. Mina ei teinud aga mitte midagi, pigem ei suutnud ma enam tema jututeemaga kaasa minna ja hakkasin ühe rohkem vaikima, sest olgem ausad, see tunne, see esimene kord, see on nii eriline. Seda teavad ainult need, kes seda kogenud on. See oli fantastiliselt erutav ja põnev tunne, kui midagi nii "keelatut" ja "tabu" juhtub. Vanem meesterahvas hoiab läbi pükste käes sinu kivistunud riista ja me isegi ei räägi sellel teemal. See lihtsalt juhtub.

Vaikselt muutus ka tema vähem jutukamaks ja hakkas vaikselt läbi pükse mu riista otsa mudima. Selliselt ringikujuliselt. Sõitsime nii oma 5 minutit. Vähemalt mulle tundus see aeg nii pikk olevat. Kuni ühel hetkel ütles ta minule nii ootamatult, et "Sul on nii mõnus riist. Teil noortel on need kuidagi eriti pikad ja kõvad." Olin selgelt rahulolev, et ta mu riista kiitis. Olen ka ise uhke selle üle. Tundsin samal ajal, kuidas ta vaikselt üritab parema käega sõidu ajal mu püksilukku lahti tirida. See ei õnnestunud tal eriti hästi, tuli ainult natukene alla. Üritas samal ajal ühte näppu sealt lukuaugust sisse pista, et tunda vastu oma näppu paremini mu kivistunud riista. Küsis siis seepeale, et: "tahad, teeme peatuse enne kui kohale jõuame." Mina, kes ma olin sellest esimesest kogemusest mehega ühtviisi totaalses šokis, samas põnevil ja ootusärevuses, et mis juhtub, erutunud, nii kiimas, kui kiimas ei ole ma veel mitte kunagi enne olnud. Kogu see hetk ajas mind nii pöördesse ja kiima, et sellist tunnet ei ole ma kogenud kunagi mitte ühegi naisega koos olles. Ma ei suutnudki midagi vastata, vaid märkasin, kuidas naabrionu vähendas hoogu ning keeras ühest suvaliselt metsasihilt alla. Sõitis mööda sihti natukene ja jäi seisma.

Palus seejärel, et ma võtaksin oma püksid põlvedele. Ma olin nagu koolipoiss ja tema õpetaja, kellele ei julge vastu hakata ja teed seda, mida kästakse. Tõmbasin püksid põlvedele ja kohe vupsas püsti ka mu kivistunud noore mehe riist. Ta oli nii kikkis ja erutunud, et tundsin, kuidas veri ajab riista nii paksuks, et justkui tahaks riist lõhkeda. Tema korra lihtsalt vaatas mu riista ja haaras siis oma pihku. See tunne, see esimene tunne, kui meesterahvas võtab oma sõrmede vahele sinu riista - see on parim, mis on mul siiani elus juhtunud. See tunne on siiani meeles. Hoidis vasakus käes mu riista ja keeras oma keha siis minu poole ja suudles mind, keelega. Kohe tõelise kirega. Mina vastu ei suudelnud, vaid lasin ennast suudelda. Hoidsin lihtsalt huuli paigal. Kui algul oli see kõik ehmatavalt imelik ja võõras, siis peagi tundus see kõik olevat palju loomulikum situatsioon, kui ebalevalt naise rindu mudida ja üritada kohmetult teda kiima ajada. Ta suudles mind ja mingist hetkest tundsin, et saan end vabaks lasta ja vastasin samaga. Me suudlesime tõeliselt kirglikult. Tema sõrmed olid ümber minu kivistunud riista ning tundsin, kuidas ta samal ajal pöidlaga riista otsas ringe teeb. See oli nii erutav, et tundsin, kuidas riist plahvatab kohe ja sinna mu seemnepurse valgub.

Just natukene enne seda, kuid tundsin, et hakkan lõpetama, ta võttis käe ning langetas pea mu jalge vahele. Tundsin, kuidas ta käega vaikselt mu riistalt eesnaha maha tõmbas ning siis tema pehmed huuled nii ettevaatlikult ja hellalt ümber mu riista läksid. Esimene liigutus oli väga aeglane ja ettevaatlik. Justkui tahtnuks lihtsalt maitsta mu riista oma suus. Tundsin, kuidas ta keelega vaikselt ümber mu riista ringe tegi. Samal ajal võttis oma peopessa mu munandid ja hakkas neid mudima. See tunne oli tee ülima kaifini, mida võin saavutada. Ma ei olnud seni veel mitte kunagi olnud nii erutunud, kui praegu. Sel hetkel tundusid kõik vahekorrad, mis mul naistega olid olnud, nii mõttetud, labased, arusaamatud ja mitte vajalikud. See siin on praegu tõeline nauding, tõeline asi, tõeline tunne. Tundsin, kuidas ta hakkas peaga mu jalge vahel ülesse-alla pumpama. Seda oli nii erutav vaadata. Kujutate ette, selline vanem meesterahva pea käib ülesse-alla otse sinu jalge vahel.
Ja sa tunned, et ta on pöördes, õnnelik, isukas. Oi kui isukas. Mul ei läinud enam kaua ning ma lõpetasin kogu oma laadungi tema suus. Ma tundsin, kuidas ta nagu pumpas suuga seda minu riista seest välja. Ta tahtis absoluutselt iga viimsegi piisa oma suhu saada. Kuulsin, kuidas ta neelatas mu spermat alla ning samal ajal jätkas riista limpsimist keelega. Endiselt ei lasknud ta seda riista oma suust välja.

Tundsin, kuidas mu riist hakkas lõtvuma ja ma olin nii ülimalt rahulolev. Ma oli taevas. Lõpuks lasi ka tema mu riista suust lahti, haaras veel oma peo sisse ja suudles mind veel huultele. Tundsin veel isegi natukene oma enda spermat tema huultel. See oli mu esimene kord, kui ma spermat maitsesin. See oli uudne ja teistsugune tunne. Seda ei oska kirjeldadagi.

Pärast veel väikest suudlust, keeras ta ennast rooli taha ja käivitas auto. Justkui mitte midagi poleks juhtunud. Mina samal ajal tõmbasin oma püksid tagasi ülesse ning istusin rahulolevalt ja vaikselt. Endal käis sees koguaeg selline meeletu surin läbi, et mis oli just juhtunud. Midagi ta vist ka rääkis, ma ei tea, sest ma olin ise taevas, ülima naudingu järelvõngetes.

Jõudsime peagi koju, ta parkis oma auto ja ma liikusin vanaema majja. Jõudes tuppa, vanaema tervitas mind, mina tervitasin vastu ja suundusin otse oma toa suunas. Vanaema veel küsis, et kas ma süüa ei taha. Ma vastasin, et olen liiga väsinud, pikutan natukene, ehk siis. Tegelikult vajasin ma aga lihtsalt aega, et endale selgeks teha, mis oli just juhtunud ja kui väga see mulle meeldis ning mis saab tulevikus. Kuidas ma naabrimehele otsa vaatan? Kas ma tahan veel naistega teha? Mis saab sõpradest? Kellele ma sellest rääkida saan? Mis minust saab? Ühtäkki oli mu peas niipalju küsimusi ja samas niipalju emotsioone.

Peagi lõpetasin ma keskkooli ning ma juba teadsin, et oma suve veedan ma maal, vanaema juures. Ma hakkasin käima Aivari juures saunas, kui nad naisega nädalavahetustel sauna tegid. Tegelikult hakkas suvel Aivar 2 korda nädalas sauna tegema ja kutsus alati ka mind sauna, naabripoissi. Tema naine ei saanud aru, vähemalt mulle tundus, et ei saanud aru, miks tema mees hakkas 2x nädalas sauna tegema ning miks ta ka naabrinaise lapselapse sinna kutsus. Maal võeti seda kui ilusat naabritevahelist läbisaamist aga meie vahel oli tegelikult palju enamat.

Istusime tihti saunas, napsutasime ja kui tema naine tuppa läks, siis meie Aivariga alustasime. See saunalava sai meie kohaks. Seal saime me tunda midagi hingele. See saunalava on tunnistajaks paljudeks asjadeks: minu esimesele suhuvõtule, minu esimesele spermalaadungi neelamisele, minu esimesele anaalseksile, minu esimesele teisele mehele taha panemisele ja võibolla ka minu esimesele hingesugulase leidmisele.


Loo kommentaarid:
jaak
tuleb tuttav ette, ainult, et pinginaabriga tln-paide bussis

Lisatud: 25.01.2017 20:35 146.255.183.231
ats
mõnus lugu

Lisatud: 06.01.2017 20:45 146.255.183.149
ruts
mulle meldiks ka noore mehe suurt ja jämedat munni onada ja mune masseerida ja spermat lennutada

Lisatud: 15.06.2015 07:38 80.66.245.243
MM kurb
Noh vähemalt oli sul esimene caifing ilus. Mul kyll ei olnud nii roosiline kui see! Lõpp oli veel hullem

Lisatud: 16.01.2015 21:30 194.150.65.197
Kommenteeri:


Nimi:Turvakood - Sisesta kood pildilt: