Täna on 12.08.2022. Kell on 21:32. Hetkel 21 kasutajat online.

Esimene kord

Autor: Chance

Minu esimene seksuaalkogemus oli 15 aastasena. Oli Talvine pärastlõuna, kui alustasin teekonda Tallinnast vanavanemate juurde maale, Läti piiri ääres.

Selleks ajaks olin tegelenud käsitööga juba mõned aastad. Ma lausa jumaldasin seda, ent tundsin huvi kas päris seks on ikkagi parem.
Kui buss väljus polnud enam ühtegi vaba istekohta jäänud. Minu reisikaaslaseks oli hea kehaehitusega ning tumedate juustega mees. Arvan et ta võis olla minust umbes kümme aastat vanem, kui mitte rohkemgi.

Ta hakkas minuga koheselt rääkima. Uuris kuhu lähen, millega tegelen, vana olen jne. Märkasin kui ta püüdis nagu muuseas panna oma kätt mu reiele. Tõmbasin jala mitmeid kordi eemale kuid ta ei teinud sellest välja. Aga tegelikult mind isegi erutasid pisut tema puudutused.
Mingis väikelinnas tegi buss pikema peatuse mille ajal sai end väljas sirutamas käia. Kuna mul oli kange häda kiirustasin bussijaamas asuvasse wc'sse. Kui pissuaari juurde jõudsin ilmus ka mu reisikaaslane välja kes tuli kohe minu kõrvale, kuigi pissuaare oli vabu teisigi.
Heitsin kõrvale pilgu ja nägin, et ta riist oli poolkõva. Ta raputas seda mitu korda, liigutas eesnahka edasi-tagasi ja ma olin kindel, et ta vänt paisus veelgi suuremaks.
Ka minul hakkas kõvaks minema ja panin riista kiiresti püksi tagasi. Kui bussi läksin pidin erutuse varjamiseks kätt ees hoidma.

Buss hakkas liikuma, bussijuht lülitas üldvalguse välja, reisijad lobisesid omavahel ning mõned jäid arvatavasti magama.
Ka mina tundsin väsimust, lasksin seljatoe pisut allapoole ning laotasin jope põlvedele.

Ma ei tea kaua ma uinunud olin, aga ühtäkki tundsin, kuidas läbi pükste mu riista muditakse.. Jäin ehmatusest kangeks ega osanud midagi öelda ega teha. Mees jätkas mu kõige intiimsema kehaosa näppimist. Ma ei tea millal ta aru sai et ma ei maga, kuid lõpuks ta ütles sosistades, et avaksin püksiluku. Tõmbasin püksiluku lahti ning mu vinnas riist hüppas välja. Ta võttis mu riista pihku ning hakkas aeglaselt oma kätt edasi-tagasi liigutama. See oli nii mõnus, et mul tuli isegi kananahk ihule ning külm judin käis seljast läbi. See oli nii mõnus, et mees ei jõudnudki mu riistaga kauem mängida, kui juba pritsisin.
Võimas laeng tegi ta peo märjaks ja spermat pritsis mu pükstele ning ka jopele. Ta nautis mu orgasmi samapalju kui ma ise. Kui olin toimunust toibunud pühkis ta taskurätikuga mu vända ja riided puhtaks.
Kahjuks ma tema riista ei saanudki katsuda sest buss jõudis minu peatusesse. Tegin veel kiire ülevaate temast, et mäletada ta nägu.

See ootamatu vahejuhtum bussis jäi mul siiski esimeseks ja viimaseks korraks mehega.


Loo kommentaarid:

Kommentaare pole
Kommenteeri:


Nimi:Turvakood - Sisesta kood pildilt: