Täna on 12.08.2022. Kell on 21:33. Hetkel 21 kasutajat online.

Elamus rongis

Autor: titanicboy

Pilt on illustreeriv Oli pime sügisõhtu, kui oma tavalisel kombel töölt koju sõitmiseks rongi peale ruttasin. Nagu ikka, olin oma põhimõtteliselt kahepäevase vahetuse tõttu öösel väga vähe maganud ning väga unine. Teadsin juba ette, et jään vagunis tukkuma, sellisesse letargilisse poolärkvel olekusse, kus silmad on kinni ja lihased välja lülitatud, aga kuulmine siiski erk, et mitte õigest peatusest mööda sõita. See oli küll vahepealne suurim jaam, kuhu sõitsin, aga rong sõitis sealt siiski edasi.

Jõudsin viimasel minutil nagu tavaliselt. Viimane vagun oli peaaegu tühi, ainult kaks noort kutti istusid kõrvuti ja ajasid omavahel lõbusalt juttu. Noh, tegelikult olid nad ikka väga noored, nii 15-16 ma pakuks, mõlemad ilusad brünetid, üks sellise lühikese soenguga, teine veidi pikemate kergelt lokkis juustega. Istusin neist üks pingirida ettepoole, teisele poole vahekäiku. Pöörasin end näoga nende poole ja tegin neile silma.
Kutid naeratasid mulle vastu ja alustasid juttu, ma isegi ei mäleta enam, millest just. Üks vist pakkus mingit nuusktubakat, aga ma ei tahtnud. Peagi tuli üks neist, see ilusam, minu juurde ja istus minu pingi teisele poolele, noh sinna mida seljatugi minust eraldas. Kas ma ütlesin istus? Vabandage, ta tegelikult heitis sinna pikali, jalad üle pingiääre veidi rippu (nad mõlemad olid suhteliselt lühikest kasvu). Teine kutt jäi oma vanale kohale, aga lobises kaasa.
Rääkisime seksist. Nende küsimuse peale mu tüdruku kohta ütlesin avameelselt ja veidi punastades et olen gay, see valmistas neile suurt elevust. Nad tegid teemal nalja ja üks rääkis tõsimeeli et nad üritasid ka ükskord, aga nokud said kakaseks.

Varsti kutsus see ilusam, kes praktiliselt minuga sama pingi peal lamas, mind enda juurde, st. samale pingipoolele. Istusin sinna, kui ta järsku tõmbas mind enda peale. Ta surus oma kuumad noored huuled minu omade vastu ja sõna otseses mõttes toppis mulle oma keele kurku. Aga see oli nii hea! Hellitasime oma keeltega üksteist ja samal ajal tundsin, et teine kutt tuleb ja ajab oma käe mulle selja tagant püksi. Siis tegi ta mul nööbid lahti ja tiris püksid maha. Kuna alukaid ma ei kanna, oligi mu prink tagumik tema käte meelevallas.

Ma ei tahtnud oma lemmikut enda all tegevuseta jätta ning tegin tal kõigepealt pluusinööbid lahti ja silitasin tema ilusat noort keha. Seejärel avasin püksiluku ning tõmbasin ta trussikud eestpoolt alla, ta pidi küll veidi kergitama end selle jaoks. Tal oli nii ilus munn, võtsin selle kohe täiega suhu. Õnneks oli see suhteliselt puhas.
Samal ajal tundsin oma pepu vastas midagi niisket ja kuuma - tagumine poiss oli oma türa välja võtnud ja üritas seda nüüd mulle sisse toppida. See tundus olevat selline suhteliselt lühike aga jäme, täpselt minu lemmik. Kahjuks ei tahtnud see ilma libestita hästi sisse minna, aga sellest sai nutikas poiss ruttu üle: ta sülitas korra peopessa ja tegi siis munni süljega libedaks ning torkas mulle lupsti sisse. Ning kus siis läks alles keppimiseks lahti - eestpoolt mina lutsisin ja lakkusin selle ilusa poisi munni ning tagantpoolt nikkus teine kutt mind oma munniga, vasak käsi mu selga silitamas ja parem puusas, nagu korraks pead keerates nägin.

Ilus kutt mu all lõpetas mulle suhu, oigas veel ning nihutas ennast siis veidi ja hakkas mul pihku lööma, pidin selleks ta munni küll oma suust lahti laskma. Kuna olin juba nii erutatud ja mul oli kivikõva, tuli mul ruttu. Samal hetkel tundsin oma perset märguvat - ka tagumine kutt purskas parajasti, tundsin, kuidas see osa kuumast spermast, mis minu sisse ära ei mahtunud, voolas kannikate vahelt alla. Ohkisime kõik peale sellist keppi ja vajusime pingile ühte suurde hunnikusse, nii nagu me olime, püksid kõigil rebadel, ilus kutt kõige all, mina keskel ja tahapanija minu peal. Silmad vajusid vägisi kinni. Järsku tundsin, kuidas keegi mu kõrval seisatas ja nõudlikult lausus: "Teie sõidupilet, palun!"


Loo kommentaarid:
autor
Ei ole, pileteid müüb või vähemalt toona müüs rongis konduktor kes tuli sinu juurde piltit müüma/kontrollima just siis kui soovis.

Lisatud: 17.12.2013 17:43 212.119.159.73
mm kahtlane
ee see natukene kahtlane lugu ,sest pileteid küsitakse tavaliselt enne sõitmist mitte ene rongist väljumist :)

Lisatud: 11.12.2013 18:27 80.235.78.35
Kommenteeri:


Nimi:Turvakood - Sisesta kood pildilt: