Täna on 12.08.2022. Kell on 20:15. Hetkel 21 kasutajat online.

Koolitöö

Autor: anonüümne

Pilt on illustreeriv Risto vilistas Egerti akna taga ja sülitas läbi hammaste. Egert ilmus aknale.
"Jou mees ä, kuule sul on mata tehtud vä?"
"On küll, mis siis?"
"Mis mis siis ä, kuule viska vihik, homme saad koolis tagasi. Davai ä"
Egert kortsutas kulmu: "Jälle, kuule sa teed iga kord minu pealt maha!"
"No mida vittu sa pipardad ä, ära põe" vihastas Risto "Davai, viska vihik!"
"Kuule oota ... tule üles, uks on lahti!"

"No on mees ..." vandus Risto ja lonkis tülpinult ukse poole. Risto oli piltilus ja superseksikas kutt, kes oli kõiki oma klassi plikasid keppinud ja mitte ainult enda klassi omi. Nagu ilusad ja edevad poisid ikka ei tahtnud ka tema mingeid suhteid, vaid otsis ainult palju head seksi.

"Noh, vihik ja nihhuijaa ma lähen!" nõudis Risto Egerti tuppa jõudes.
"Tead, kui mina annan sulle maha kirjutada, siis pead sina ka mulle midagi andma" alustas Egert ettevaatlikult. Ta oli juba ammugi plaaninud midagi ja praegu oli sobiv hetk. Ema-isa olid teatris ja Risto oli siin. Risto käis alati superseksikalt riides, ka praegused reite ja kubeme ümber liibuvad teksad sobisid tema jalga nagu valatult.
"Hähh, noh, mida sa tahad, küsi mida tahad, aga ära raha küsi" irvitas Risto ja istus jalad lohakalt laiali toolile. Nüüd oli ta jalgevahe erutavalt pungis ja Egert tundis, et tal hakkab kõvaks minema.
"Kas ma võin küsida ÜKSKÕIK mida ja sina oled sellega nõus?" päris Egert ettevaatlikult edasi. Äkki tundis ta, et julgusest hakkab puudus tulema, nägu hakkas õhetama ja hakkas väga palav.
"Noh, põhimõtteliselt jah, eks ma vaatan siis noh" ütles Risto mõtlematult ja vahtis sportlaste pilte toa seinal.
Egertil oli suu vett täis, ta ei julenud enam midagi öelda. Lõpuks päästis ta end kähiseval häälel: " Sa õlut tahad?"
"Vittu, ma tulin siia õlut jooma vä?!" pahandas Risto ja sügas oma mune "Aga noh davai too siis."
Egert läks kiiresti kööki ja tõi kuuese õllepaki. Risto jõi purgi tühjaks ja viskas prügikasti.
"Noh, mida sa tahad siis? Kurat ega ma elama ei tulnud siia" nõudis ta nüüd.
"Ok, noh vaata ..." alustas Egert nüüd uuesti õllelt pisut julgust saanuna "Sina oled nagu tüdrukutega olnud eks?"

"Muidugi olen!" irvitas Risto, ta hakkas taipama, kuhu kutt sihib. Kutt tahtis talt eitede kohta küsida!
"Noh, ma mõtlesin, et äkki sa õpetad mind natuke .... et noh, näiteks suhuandmist ja nii ..." Egert jälgis Risto nägu, et tabada, kas kutt võtab vedu. Ja too võttis vedu!
"No mis seal on siis, annad munni suhu ja käsid imeda, mida seal osata on" lõbutses Risto ja sügas jälle mune. Ühtäkki tõusis ta püsti ja seisis Egerti ette jalad laiali.
"Näed, võtad türa välja ja hakkad suhu nussima" ning ta imiteeris puusadega nõksutades suhu andmist. Ka tema riist oli paisunud, kuid Risto ei häbenenud seda üldse.
"Ja sa võid seda teha igas poosis, püsti ja pikali ja igal pool. Ma olen nii palju suhu andnud, et pole kohta, kus ma poleks suhu andnud" kiitles Risto edasi.
"Kas sa näitaksid mulle oma munni?" ei pidanud Egert enam vastu.
"Tahad munni näha vä?" irvitas Risto, õlleuim oli ta üsna lõbusaks teinud ja poiss ei näinud teise kavalat plaani läbi. Ta tõmbas püksiluku lahti ja avas pandla. Teksad vajusid reitele ja Egert nägi kuti seksikaid alukaid, mis olid täiega pungil. Siis tõmbas Risto oma suure ja kõva munni alukatest välja ning munad takkaotsa.
"Näed, see on munn ja need on munad" õrritas ta Egertit oma suurepärast munni hõõrudes ja eesnahka edasi-tagasi rutjates. Nooruki türa oli vaid mõnekümne sentimeetri kaugusel Egerti näost ja poiss tundis juba selle joovastavat lõhna.

"Tahad katsuda ka vä? Davai ma luban, katsu mu munni!" lubas Risto juba ise, liikudes täpselt Egerti sepitsetud plaani pidi. Egert ei lasknud seda endale rohkem öelda, muidu oleks Risto veel ümber mõelnud. Ta puudutas õrnalt kuti munni ja võttis selle ettevaatlikult pihku. See oli nii suur ja nii mõnus. Ettevaatlikult pigistades hõõrus ta Risto türa, teise käega katsus ta tema munade raskust. Kumbki muna oli paras pirakas, suur ja raske, vaevalt mahtusid nad mõlemad poisi pihku. Munn elas ta käte vahel, tuksles ja paisus üha suuremaks. Egert oli transis, ta hingas sügavalt munnilõhna sisse ja tõmbas eesnaha täielikult tagasi. Risto irvitas ja rüüpas õlut. Püksid olid alla vajunud ja kõik mis üks 16 aastane enda pükstes võib varjata oli nüüd täielikult Egerti valduses. Egert ei kaotanud aega, tema käed silitasid ja katsusid nooruki suguelundeid avastades iga karvakest ja kühmukest, juba ammu oli ta unistanud sellest hetkest ja lõpuks oli see käes. Egert vaatas Ristole näkku ja tõdes rahuloluga, et kutt oli üsna purjus.
"Sa võid mulle suhu anda, siis ma näen kuidas sa seda teed" palus Egert süütult.
"Ok, võta suhu!" ei taibanud Risto oma homost klassivenna lihtsat plaani teda labaselt ära kasutada. Risto haaras Egerti juustest ja selliselt tolle pead paigal hoides lükkas oma fantastilise türa viimasele suhu. Tema jaoks ei olnud vahet, kes imeb, peaasi, et hästi imetakse.
"Davai tööta keelega, laku raisk!" käsutas ta nüüd sõpra. Egertit suhu nussida oli täpselt sama hea kui plikasidki. "Ime, kurat!" sattus ta juba ekstaasi.

Noored seksisid nii et vähe polnud, üks imes elu eest, püüdes seda teha nii hästi kui oskas ja nii innukalt kui sai ja teine nussis suure mõnuga tundes oma üleolekut teise suhtes. Nad vahetasid poose ja nussimine jätkus. Risto ei olnud seksis mingi algaja ja ta oli võimeline juba pikemalt seksima, kuid Egerti munn ei pidanud vastu ja poiss purskas oma elu võimsaima purske aluspükstesse. Huuled olid juba valusad, kuid ekstaasis imes poiss edasi omandades üha paremini suhuvõtmise peent kunsti.
"Raisk kui hea, oi raisk ... ime mu munni, raisk ... võta suhu, nahhui ... !" oigas Risto ja muudkui nikkus mõnuga edasi.

"Oi vittu kui hea!" ja ta tegi mitu sügavat tõuget Egertile kurku. Risto oli oma riided seljast koorinud ja oli täiesti paljas nii et Egert võis sõbra keha täielikult imetleda ja poisi perset katsuda. See tagumik oli nii prink ja liikus nii tempokalt, et Egert paugutas teise laengu omale püksi. Lõpuks hakkas ka Risto lõpetama, sügavad ohked ja tõmblev riist reetsid tema peagi lähenevat ejakulatsiooni. Poiss tahtis riista Egerti suust välja tõmmata ja spermat välja pursata, kuid Egert nägi selle plaani läbi ja surus munni hoopis sügavamale kurku. Ristol ei jäänud muud üle kui kogu laadung sõbrale suhu lennutada. Kuum juga põrutas meeletu jõuga vastu poisi suulage, ühtäkki oli terve suu seda valget möga täis ja seda tuli aina juurde. Egert ei jõudnud nii palju neelata ja osa spermast jooskis mööda suunurki alla. Viimaks hakkas võimas munn lõpetama, üksikud spermanired veel ja riist hakkas aeglaselt lõtvuma. Egert lakkus munni hoolega puhtaks ja imes veel natuke aega, kuni Risto oma ekstaasist üle sai.
"Oooiiiiiiiiii vittttttttttu, kui hea .... aaaaaaaah .... sa hästi imed, raisk" tunnustas Risto kui oli jälle rääkimisvõimeline. "Laku mu kotte ka!" käsutas ta ja seisis kaksiratsa Egerti näo peale.
Egert limpsis suuri palle neid innukalt suhu võttes ja keelega mudides, keel liikus väledalt mööda mune ja munnivart ja võttis suuna siis perseaugu poole, mis tundus nii ahvatlev.
Risto võpatas, keegi ei olnud talle veel keelekat teinud. Kuid sõbra keel tema tagumikus erutas teda üliväga.
"Tahad mu perset lakkuda vä?" imestas ta ja tõmbas kannikad laiali "Aja keel sügavamale!" haaras ta jällegi ohjad enda kätte.
Vilkalt töötas Egert keelega poisi tagumikus, kord tungides sügavale, kord õrnalt kõditades tegi ta Ristole meeletut mõnu. Risto lõi omale pihku ja nikutas oma perset sõbra suu peal. Vahepeal lükkas ta oma riista Egertile suhu ja nussis natuke, siis jälle pakkus oma perset. "Ime munni .... aaaah, jaaaaa, ime korralikult ...... uhh, laku, raisk, ahhh, laku mu sitaauku, sügavamale aja keel ... davai tee kiirelt!" õpetas ja käsutas ta muudkui Egertit. Nagu ülbed kutid ikka oli ta väljas vaid oma mõnu peal ja tahtis, et vaid temal oleks hea. Oma ülbuses ei vaevunud ta Egerti riista puutumagi. Kuigi Egert oleks ka nii tahtnud, et tema munni keegi imeks. Kuid seda ei saanud esimesel korral loota.

Äkki ehmatas poisse õuele sissekeerav auto. Egerti vanemad olid koju jõudnud! Poisid, riistad õieli, otsad tilkumas, otsisid ruttu oma riideid ja püüdsid need kähku selga saada.
"Vittu, kus mu trussikud on?" oli Risto nõutu "Persse, vahet pole kah" ja ta tõmbas teksad paljalt jalga. Poisid püüdsid oma suured riistad püksi niihästi kui võimalik ära peita ja tegid kiirustades voodit korda.
"Davai, kus vihik?" nõudis Risto. Egert andis talle kähku vihiku ja juhatas sõbra akna kaudu välja. Alt kostis juba ema hääl ...
Õhtul voodis ei jäänud Egert kuidagi magama. Ta hõõrus oma munni Risto mahaununenud pükstesse ja mängis korduvalt mõtteis ette siinsamas toas juhtunut.


Loo kommentaarid:

Kommentaare pole
Kommenteeri:


Nimi:Turvakood - Sisesta kood pildilt: