Täna on 27.05.2022. Kell on 14:57. Hetkel 21 kasutajat online.

Kähkukas Pirital

Autor: jeesukene

Pilt on illustreeriv Oli soe ja lämbe suvepäev Tallinnas. Et veidigi vaheldust ja lõõgastust saada, ostsin ristsõna ja pudeli veini ning sõitsin Piritale. Rand oli rahvast pilgeni täis, seetõttu otsustasin privaatsuse ihkajana sammud seada rohkem Merivälja poole. Leidsin rohelise maalapi puude all päris mere ääres ja võtsin ennast alasti. Päike soojendas meelalt mu keha ja suguhormooni tase organismis tõusis kiiresti. Kuna olin koju emale teate jätnud, et olen rannas, saabus sinna mu sõber. Igavuse peletamiseks otsustasime sammud seada nudistide plaažile.
Seal kohtas minu sõber oma vana sõpra, kes oli päikest võtmas oma noore meesõbraga. Mina kiire ja meela mehena, heitsin noorsandile kohe silma peale. Suu peale ma kukkunud pole ja külvasin kena mehe kohe komplimentidega üle. Meest sõnast, härga sarvist, noormees tegi mulle kohe ettepaneku minna metsa alla. Mõeldud, tehtud.
Metsas, üpris käidavas kohas, sest lähedal oli maantee ja bussipeatus, paljastas tõmmu iludus oma suguti. Hing pidi kinni jääma, sest midagi nii jämedat polnud ma veel kellegi püksis näinud. Laskusin põlvili ja püüdsin seda oma huulte vahele haarata, aga mehel olid minuga hoopis teised plaanid. Sõnagi lausumata hakkas ta mul seljast riideid rebima. Puiklesin vastu, sest ei tahtnud avalikus kohas alasti olla. Aga ei, mees ei jätnud oma jonni. Seljast lendasid nii jope, pluus, teksad ja kõige viimaks boxerid. Et mitte päris murjanina pärast metsast väljuda, asetasin jope selja alla ja sellest sai ajutiselt minu lamamistekk. Uus kavaler tõstis mu jalad vertikaalselt taeva poole ja lükkas oma jäigastunud suguti mulle anusesse. Küllap paelus kogu ettevõtmise juures teda hirm keelatud tegevusega vahele jääda. Läks jõuliseks koinimiseks, mis kestis oma kümmekond minutit. Kaifisime mõlemad seda, kuidas ta minu taevaväravaid ründas. Järsku haaras teda orgasmilaine, mis päädis võimsa seemnepurskena minu pärakusse.
Rahuldatuna tõmbas ta oma peenise minu tagumikust välja ja tõmbas püksiluku kinni. Minul võttis riietumine muidugi tunduvalt kauem aega.
Õhtul pidime kohtuma Õllesummeril, kuid teiseks raundiks ma samal päeval enam valmis polnud. See akt on jäänud mulle meelde, kui spontaanne ja raju seks tundmatuga omapärases kohas.


Loo kommentaarid:

Kommentaare pole
Kommenteeri:


Nimi:Turvakood - Sisesta kood pildilt: